Сильна
Незалежна
Стильна
Вільна
Смілива
Спортивна
Весела
Грайлива
Нестримна
Чуттєва
Солодка
Кисла
Гірка
Нормальна
Ненормальна
Світла
Темна
Різна
Гідна
Yagidna

Я не знаю, якою ти буваєш.
Я не знаю, чого ти хочеш, адже у тебе багато різних бажань та мрій.
Але одне з твоїх бажань я точно можу задовольнити :)

 

Зі мною ти можеш отримувати гастрономічне задоволення, що не шкодить здоров'ю й фігурі. Але якби все було так просто...

Часом у тебе бувають суперечливі бажання. Те, що приносило радість вчора, не приносить задоволення сьогодні.

Yagidna народжена на світ з урахуванням цих змін – створена жінками для жінок, щоб балувати різноманітним і насиченим смаком, дивувати несподіваними міксами, піклуватися про здоров'я і фігуру.

Ти можеш бути якою хочеш, з яким завгодно
настроєм і станом – Yagidna готова розділити його з тобою.
Тому, що твоє задоволення – моє задоволення! :)

Як влаштована Yagidna

Я думаю ти вже зрозуміла, що Yagidna – це крафтова мануфактура
з виробництва натуральних цукерок і драйсів.
Давай я швидко покажу тобі, над чим працювала весь цей час :)

Це саме ягоди

Мені дуже подобається смак ягід, тому вони – основний інгредієнт. Це головна відмінність в рецептурі – мої цукерки готуються з ягідного пюре (а не яблучного, як в традиційних рецептах більшості виробників).
Річ у тім, що у нас ягоди не проходять термообробку перед висушуванням, на відміну від класичного виробництва пастили на основі яблук. Саме тому нам вдалося передати насичений і виражений ягідний смак зі збереженням найціннішого – клітковини. При термообробці клітковина не зберігається і не міститься в соках, які додаються до яблучного пюре. А ще я додала кілька смачних інгредієнтів-родзинок для тебе :)

Рецепт від професійного нутриціолога

Всі рецепти цукерок і драйсів ми розробляли
разом з Оленою Метельською – професійним нутриціологом і дієтологом.

Ніякого цукру, консервантів, барвників та ароматизаторів

Тільки справжній, живий, корисний і смачний продукт для себе коханої. Ну можна і для любої сім'ї. Та все одно смаколики солодкі – я знайшла найкраще поєднання кислинки ягоди і солодощів фініка.
 

Зберігаємо до 95% цінності продукту

Спосіб приготування зберігає 90-95% цінності свіжих ягід та фруктів і запобігає появі мікробів.

Відповідність міжнародній системі контролю безпеки харчових продуктів

Вся ягідна кухня спланована і реалізована відповідно до принципів НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points) – міжнародної системи контролю безпеки харчових продуктів.

Тільки свіжі ягоди та фрукти

У сезон свіжі ягоди і фрукти доставляються з полів і садів українських фермерів. В несезон я використовую заморожені ягоди.

Як народилася Yagidna?

Одна дівчина довгий час знаходилась у пошуку... У пошуку балансу, енергії, радості, цінності кожної миті. Не одна вона така :)

Так, вона дуже схожа на тебе. Її життя вирує, хочеться усе встигнути, бажань багато, як і в тебе. Тому вона вирішила зробити те, чого не вистачало їй самій. Робота у великій медійній компанії, що вимагала багато енергії, часу та сил, часто не давала можливості повноцінно приділити увагу собі, особливо їжі. Швидкі перекуси на нарадах, відсутність обіду і вечеря о 23:00 – реалії того часу.

Важливу роль у виборі ідеї продукту, який так хотілося створити, зіграло народження дитини. Це дуже допомогло їй зрозуміти, що їжа повинна бути максимально натуральною і корисною. А особливо це стосується солодощів, якими ми так любимо перекусити. Вона готувала для своєї доньки корисні солодощі з ягід і фруктів. Так, в процесі, винайшла безліч різних комбінацій смаків. Та згодом вона зрозуміла, що уся ця користь, смак, аромат, потрібні не тільки дитині. Вони потрібні кожній з нас. Для краси, здоров'я, відчуття енергії. Усім дівчатам, жінкам, які теж зайняті в кругообігу щоденних задач і клопотів присвячується :)

img

Yagidna – корисні снеки, що йдуть з тобою в одному ритмі: в офісі, в машині, дома або в подорожі у зручному форматі to go, щоб ти могла перекусити в дорозі, на робочому місці або під час прогулянки.