Yagidna.

Крафтова мануфактура

корисних снеків.

Відео
/sites/default/files/2020-08/yagidna.mp4
Привіт, мене звати Yagidna!

Готую для тебе натуральні цукерки та драйси. Я вкрай принципова – готую саме з ягід із додаванням фруктів, а не навпаки. Не використовую цукор, консерванти, будь-які барвники, взагалі не використовую :)

Усі рецепти ми розробили разом з подружкою – професійним нутриціологом Оленою Метельською. Тому, як кажуть деякі дівчата, Yagidna – натуральна всюди!

Асортимент

Мій бестселер - натуральна, ягідна, м'яка, поживна, солодка, з кислинкою, свіжа, універсальна цукерка smiley. Пастила з ягід в форматі to go для перекусу на кожен день, в офіс, в подорож, після тренування, з кавою, без кави ...) Кожна цукерка зі своєю смаковою фішкою.

Драйси - це не чіпси smiley Тому що чіпси - це щось не корисне і часто солоне. Драйс - смачні шматочки в'ялених фруктів в зручному to go форматі! Вони сильно відрізняються від того, що ти, можливо, пробувала раніше. Я вибрала найпопулярніші в світі напої і використовувала їх інгредієнти. Довго пояснювати, спробуй!

Тобі мало однієї цукерки? smileyРозумію. Тому я спакувала їх в красиві наборчики - по 10 і 20 цукерок. Зручно кожен день діставати по цукерці або зробити солодкий подарунок подружці!

Обіцяю, це буде найсмачніша підписка у твоєму житті! :)

Натисни Підписатися та отримуй новини про цікаві новинки та заходи для друзів Yagidna!